CZ - SK Knight Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CZ - SK Knight Online Forum

fórum pro všechny hráče KnightOnline
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Vse o new servru....

Go down 
+15
aidssssssssssssssssssss
Stafik
Kerrika
H3ADSH0T
brutalsnake
A
Lobisón
7edma
matysakkk
Daggy
azachiel
Kubasss
Ziky
Spyr
Hefajstos
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:48 am

azachiel wrote:
vis co je lol ze to myslis asi azachiela_sk Very Happy

Mno pokud jsi hral za 4ng31a na Pathosu tak myslim asi tebe lol!
Back to top Go down
aidssssssssssssssssssss

aidssssssssssssssssssss


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 2007-12-22

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 8:03 am

Stafik wrote:
azachiel wrote:
vis co je lol ze to myslis asi azachiela_sk Very Happy

Mno pokud jsi hral za 4ng31a na Pathosu tak myslim asi tebe lol!
no tak za toho nehral
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 8:06 am

aidssssssssssssssssssss wrote:
no tak za toho nehral
Co vim tak za to hrali 2 lidi .. cech a slovak ...

btw azachiel, nehral jsi nahodou na Diezu a nebyl jsi nahodou v clanu Praetorian ?
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:16 pm

Stafik wrote:
aidssssssssssssssssssss wrote:
no tak za toho nehral
Co vim tak za to hrali 2 lidi .. cech a slovak ...

btw azachiel, nehral jsi nahodou na Diezu a nebyl jsi nahodou v clanu Praetorian ?

jo a jo Smile
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:06 pm

azachiel wrote:
jo a jo Smile
Snad ne Warrior a nick Embrio ?
Back to top Go down
Hefajstos

Hefajstos


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Dobris
Ingame Nick : PillsnerUrquell
Server : GïrA!
Registration date : 2007-12-30

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:08 pm

ja taky Wink ale nebyl sem praet.... jen kdyz sem vles scyllovi na acc Laughing a to me pak zbil...
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:41 pm

Stafik wrote:
azachiel wrote:
jo a jo Smile
Snad ne Warrior a nick Embrio ?

jo jednu dobu jo no Smile
Back to top Go down
Vita

Vita


Poeet p?íspivku : 42
Ingame Nick : ChopyChop
Server : akara
Registration date : 2007-12-22

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 5:39 pm

Stafiku, ty jsi hral koho na diesu? ja hral humany, ale lidi z praetu jsem znal. Teda je to pres 3 roky z5. jestli se nepletu. Wink
Back to top Go down
Hefajstos

Hefajstos


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Dobris
Ingame Nick : PillsnerUrquell
Server : GïrA!
Registration date : 2007-12-30

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 5:51 pm

ani se nepletes Razz krasne to byly doby...
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 5:56 pm

Vita wrote:
Stafiku, ty jsi hral koho na diesu? ja hral humany, ale lidi z praetu jsem znal. Teda je to pres 3 roky z5. jestli se nepletu. Wink

jn taky by me zajimalo bounce
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:25 am

azachiel wrote:
jo jednu dobu jo no Smile
hh mno tak to uz vim ktery to jsi .. to jsem si te opravdu pletl s nekym jinym Smile

Vita wrote:
Stafiku, ty jsi hral koho na diesu? ja hral humany, ale lidi z praetu jsem znal. Teda je to pres 3 roky z5. jestli se nepletu. Wink
Mno na diezu jsem hral za Karus a u praetorianu jsem nebyl kvuli tomu ze jeden clovek me tam pospinil a pomluvil a tak jsem byl hned ten nejhorsi Smile ... hral jsem tam za warra .. nick Undisputed_Stafford .. ale tebe znam z Pathosu Wink .. tam jsem hral za XaeRooo a potom jsem dal Change name scroll na Stafik.
Back to top Go down
Hefajstos

Hefajstos


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Dobris
Ingame Nick : PillsnerUrquell
Server : GïrA!
Registration date : 2007-12-30

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:42 am

jo HorusEyes to taky byly doby.... Razz
Back to top Go down
Vita

Vita


Poeet p?íspivku : 42
Ingame Nick : ChopyChop
Server : akara
Registration date : 2007-12-22

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:49 am

7
Stafik wrote:
azachiel wrote:
jo jednu dobu jo no Smile
hh mno tak to uz vim ktery to jsi .. to jsem si te opravdu pletl s nekym jinym Smile

Vita wrote:
Stafiku, ty jsi hral koho na diesu? ja hral humany, ale lidi z praetu jsem znal. Teda je to pres 3 roky z5. jestli se nepletu. Wink
Mno na diezu jsem hral za Karus a u praetorianu jsem nebyl kvuli tomu ze jeden clovek me tam pospinil a pomluvil a tak jsem byl hned ten nejhorsi Smile ... hral jsem tam za warra .. nick Undisputed_Stafford .. ale tebe znam z Pathosu Wink .. tam jsem hral za XaeRooo a potom jsem dal Change name scroll na Stafik.
Hh tak z diesu si te nepamatuju, ale z pathosu jo. No ja hral na D humany, czech_players nick: vita_czech, kdyz jsem udelal 62, odesli mi nejlepsi kamosi hrat wow tak jsem si dal pauzu, acc jsem pujcil czech_masterovi ( na foru praetorianu shupsupe) nebo nejakemu jeho kamaradovi, at si ma kde zahrat no a pak kdyz jsem prisel z5, assasin byl naked a 60lvl:D stejne to byla moje prvni postava tak me to tolik nesralo..
tady je ss, kua ten shell byl +7, vymenil jsem ho za md +8 reduce.... V te dobe mel shell +1 cenu 10gb, chodili jsme vydelavat na FA, jenze bylo hodne dupu a ja o shell prisel, byl jsem strasne nestastny...
Vse o new servru.... - Page 5 12345610
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:19 am

Vita wrote:
Hh tak z diesu si te nepamatuju, ale z pathosu jo. No ja hral na D humany, czech_players nick: vita_czech, kdyz jsem udelal 62, odesli mi nejlepsi kamosi hrat wow tak jsem si dal pauzu, acc jsem pujcil czech_masterovi ( na foru praetorianu shupsupe) nebo nejakemu jeho kamaradovi, at si ma kde zahrat no a pak kdyz jsem prisel z5, assasin byl naked a 60lvl:D stejne to byla moje prvni postava tak me to tolik nesralo..
tady je ss, kua ten shell byl +7, vymenil jsem ho za md +8 reduce.... V te dobe mel shell +1 cenu 10gb, chodili jsme vydelavat na FA, jenze bylo hodne dupu a ja o shell prisel, byl jsem strasne nestastny..

hh mno tak to jsi zive pamatuju kdyz jsem kupoval na warriora shell na +1 za 12gb Laughing pamatuju si tvuj char na diezu u pamatuju si i czech_players clan Smile ... jestli se nepletu tak u vas byl nejlepsi cesky warrior na diezu co jsem znal Smile Mojmir Smile
Back to top Go down
exot
Admin
exot


Poeet p?íspivku : 117
Age : 39
Location : Slovak Republic
Ingame Nick : 4D
Server : Olympia
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:28 am

hm na new server sa isto pojdem pozret, asi tam kupim aj dake knight cash, skusim nahrabat kolko sa bude dat a potom predam za $ pripadne zamenim za Olympia itemy... aj tak zaciatok serveru je vzdy najvacsi hardcore, turkom to vzdy laguje viac ako mne takze sa mi hra v pohode Very Happy
Back to top Go down
http://www.hoe.boo.sk
Vita

Vita


Poeet p?íspivku : 42
Ingame Nick : ChopyChop
Server : akara
Registration date : 2007-12-22

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 11:28 am

Stafik wrote:
Vita wrote:
Hh tak z diesu si te nepamatuju, ale z pathosu jo. No ja hral na D humany, czech_players nick: vita_czech, kdyz jsem udelal 62, odesli mi nejlepsi kamosi hrat wow tak jsem si dal pauzu, acc jsem pujcil czech_masterovi ( na foru praetorianu shupsupe) nebo nejakemu jeho kamaradovi, at si ma kde zahrat no a pak kdyz jsem prisel z5, assasin byl naked a 60lvl:D stejne to byla moje prvni postava tak me to tolik nesralo..
tady je ss, kua ten shell byl +7, vymenil jsem ho za md +8 reduce.... V te dobe mel shell +1 cenu 10gb, chodili jsme vydelavat na FA, jenze bylo hodne dupu a ja o shell prisel, byl jsem strasne nestastny..

hh mno tak to jsi zive pamatuju kdyz jsem kupoval na warriora shell na +1 za 12gb Laughing pamatuju si tvuj char na diezu u pamatuju si i czech_players clan Smile ... jestli se nepletu tak u vas byl nejlepsi cesky warrior na diezu co jsem znal Smile Mojmir Smile
jj Mojmir zacinal kdyz ja jsem bylo kolem 60lvl a nehorazne rychle se vytahl nahoru. Nikdy nezapomenu na to jak slidoval 3 golemy naraz, ja tam sedel a vybiral bedny. Denne tam dropl nejaky ten IB a vydelaval na tom ohromne prachy. No asi prestanem vzpominat na stare casy, tohle je tema New server Very Happy
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:29 pm

Vita wrote:
jj Mojmir zacinal kdyz ja jsem bylo kolem 60lvl a nehorazne rychle se vytahl nahoru. Nikdy nezapomenu na to jak slidoval 3 golemy naraz, ja tam sedel a vybiral bedny. Denne tam dropl nejaky ten IB a vydelaval na tom ohromne prachy. No asi prestanem vzpominat na stare casy, tohle je tema New server Very Happy
Aaaaaaa ty vado to si zive pamatuju Smile .. videl jsem mojmira kdyz si takhle hral s golemam a chtel jsem to vyzkousit taky ... mno nedoslo mi to ze mojmir byl lepsi a umel ovladat warriora o dost lepe a tak si mohl tohle dovolit .. kdyz jsem sel na 2 golemy tak jsem dostal jednu ranu pres prdel, jednu do tlamy a jednu po hlave .. mno a z toho jsem pak lezel na snehu s tabulkou press ok Laughing Laughing ... casem kdyz jsem se to trosku naucil a uz jsem umel ovladat warriora pomerne dobre tak jsem si uz potom slidoval cely spot v linate sam Smile ... potom jsme si udelali takovou akcicku ze jsme si davali uruk haje cely spot, potom golemy cely spot a nakonec jsme sli na kentaury cely spot Laughing a to jenom ja asik a priest ... mno jo .. stare casy v KO byli, jsou a vzdy budou ty nejlepsi Smile ... nejlepsi je kdyz tu hru zacinas poznavat .. to mas zazitku habadej Smile .. mno ale jak jsi rekl nebudem vzpominat tady kdyz tu je tema o novem serveru Laughing
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:23 pm

mojmir jeste hraje se mi zda Smile
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:25 pm

exot wrote:
hm na new server sa isto pojdem pozret, asi tam kupim aj dake knight cash, skusim nahrabat kolko sa bude dat a potom predam za $ pripadne zamenim za Olympia itemy... aj tak zaciatok serveru je vzdy najvacsi hardcore, turkom to vzdy laguje viac ako mne takze sa mi hra v pohode Very Happy


tak se regni http://flame.zaridi.to cim vic lidi tim lip Smile
Back to top Go down
Stafik

Stafik


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 2007-12-26

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:47 pm

azachiel wrote:
mojmir jeste hraje se mi zda Smile
Mno to nevim, kdyz jsem se s nim bavil tak rikal ze nema na KO cas a navic svuj char prodaval kdyz udelal 70 lvl Wink
Back to top Go down
azachiel




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 7:42 pm

no je to mozne kazdopadne si te pamatuju stafiku Smile
Back to top Go down
Ziky

Ziky


Poeet p?íspivku : 118
Age : 31
Location : Litoměřice
Ingame Nick : Ziky3
Server : Beramus =o)
Registration date : 2007-12-22

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 7:50 pm

Ja si ho pametam z beramusu queen
Back to top Go down
Cmelda




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 2008-02-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:01 am

mam otazku jaky server je teda posledni spustenej ? ten Giramus bo co to je ?
Back to top Go down
exot
Admin
exot


Poeet p?íspivku : 117
Age : 39
Location : Slovak Republic
Ingame Nick : 4D
Server : Olympia
Registration date : 2007-12-21

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 1:08 pm

Cmelda wrote:
mam otazku jaky server je teda posledni spustenej ? ten Giramus bo co to je ?

lol Giramus Very Happy, to co je kombinacia girakonu a beramusu ? NIE posledny server je Akara. staci sa nalogovat do hry a sam zbadas
Back to top Go down
http://www.hoe.boo.sk
viktorius




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 2008-11-18

Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 3:06 pm

Ahoj po delší době se vracím k této hře a rád nych začel někde s českými (slovenskými) kamarády protože se knight trochu změnil a rád by si i pokecal proto bych uvítal kdyby mi někdo dal vědět kde je nejvíce aktivních čechů a slováků. Jakej servr si vybrat a hlavně i rasu.
informaci bych uvítal buď tady nebo skype (ruca26) nebo viktorius.cz@seznam.cz

děkuji a už se těším Viktorius
Back to top Go down
Sponsored content





Vse o new servru.... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Vse o new servru....   Vse o new servru.... - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vse o new servru....
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CZ - SK Knight Online Forum :: Hlavní :: Pokec o Knight Online-
Jump to: