CZ - SK Knight Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CZ - SK Knight Online Forum

fórum pro všechny hráče KnightOnline

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

Help me! Questy, cesty, brany :)

Go down 
AuthorMessage
Sniper81

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 2010-10-27

Help me! Questy, cesty, brany :) Empty
PostSubject: Help me! Questy, cesty, brany :)   Help me! Questy, cesty, brany :) Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 1:18 pm

Zdar lidi,

už si docela dlouhooo nevim rady s par vecmy a konecne jsem narazil na nejakej server, kdo by mohl poradit! Už jsem tu jednou cetl nekde, co by zajimalo i me, ale bylo to bez odpovedi. No tak zacnem, snad se mi dostane odpovedi:

1) Mam splnenych nekolik questu, ale server mi je proste neuznava a ja nedostanu odmenu (expy). U techto splnenych ukolu pokud se jednalo o lov mam za nazvem "Before" a u questu, kde vas v El moradu posila kapitan pro report za tyonama, kde chrani jakeho si orka dalsich 5 a z nich vypadaji mapy, mym ukolem je ziskat 3 dostat potvrzeni o lovu a jit si pro odmenu... To mi ale taky nejde, protoze na akcept nereaguje Sad Mam v blokaci skoro 15mil expu Sad

2) Tenkrat uz jsem hral taky za maga a mel jsem pres 70 lvl, ale ani za boha jsem neprisel na to, kde mam sebrat Karus Symbol - Lich vim, ze lichove jsou v el moradu, ale z nich to nepada a jinam nemam nejmensi tuseni, jak se dostat.

3) V moradonu je Quest prinesl vouchery nebo tak neco, nevim kde, jak, odkud Sad

4) Heh nevite nekdo, kde vypadavaji veci Reverse? Jsou to ty ruzove jedny z nejlepsich - sviti uz pri +1 popr. jak je premenit, zkousel jsem to ,ale neslo to.

5) Very Happy aaa posledni , ale to se nikomu nebude moct chtit prozradit... Na cem se da vydelat co se tyce obchodu... Drive jsem vedel, jak si poradit bez problemu, v penezich jsem se topil, ale ted ? Taktika nezabira moc... Ocenil bych radu, kde co koupit.. NE z premika! Prozatim DIKY Vsem! afro
Back to top Go down
Sniper81

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 2010-10-27

Help me! Questy, cesty, brany :) Empty
PostSubject: Re: Help me! Questy, cesty, brany :)   Help me! Questy, cesty, brany :) Icon_minitimeSun Oct 31, 2010 6:55 pm

Tak fajn ty Questy jsou bugy....

Hele nevi nekdo, kde se daji koupit " horici ruce" ? Smile Ruzne barvy, kde, kdy, u koho, za kolik a tak. Diky.
Back to top Go down

Help me! Questy, cesty, brany :)
Back to top 
Page 1 of 1